Gå til hovedinnhold

Arrangementer

Se kommende arrangementer

September 2026

Folkemøte om matberedskap og norsk sjølforsyning

Velkommen!

19. september 2026
Kl. 12.00–15.00Hotel Central, Elverum
19.september2026

Mars 2026

Hedmark Nei til EU - Årsmøte 2026

Hedmark Nei til EU avholder årsmøte lørdag 21. mars kl. 12.00 på Elgstua Hotel i Elverum

21. mars 2026
Kl. 12.00Elgstua Hotel, Elverum
21.mars2026

April 2025

Hedmark Nei til EU - årsmøte 2025

Velkommen til årsmøte!
Årsmøtet avholdes på Thon Hotell Elgstua 12.04 kl. 12.00.

12. april 2025
Kl. 12.00Thon Hotell Elgstua, Elverum
12.april2025

Mai 2024

Hedmark Nei til EU - Årsmøte 2024

Hedmark Nei til EU innkaller til årsmøte lørdag 4. mai kl. 12.00 på Elgstua Hotell, Elverum

4. mai 2024
Kl. 12.00Elgstua Hotell, Elverum
04.mai2024

September 2023

Åpent møte i Alvdal

Nord-Østerdal Nei til EU inviterer til åpent møte i Alvdal 21. september.

21. september 2023
Kl. 18.00Frich's Alvdal (tidl. Taverna)
21.september2023

Mars 2023

Hedmark Nei til EU - Årsmøte 2023

Velkommen til årsmøte i Hedmark Nei til EU laurdag 11. mars kl. 12.00 på Hotell Elgstua i Elverum.

11. mars 2023
Kl. 12.00Scandic Elgstua, Trondheimsvegen 9, Elverum
11.mars2023

Mai 2022

Åpent møte

Åpent møte lørdag 21. mai kl. 13.30 – 16.00 Tynset kulturhus, Storsalen, Tynset.
Tema: •Energipolitikk •Strømpris •Vindkraft - utbygging •Naturinngrep

21. mai 2022
Kl. 13.30Tynset kulturhus, Storsalen, Tynset.
21.mai2022

Mars 2022

Hedmark Nei til EU - årsmøte 2022

Velkommen til fylkesårsmøtet i Hedmark NEI til EU onsdag 16. mars kl. 18:00 på Scandic Elgstua i Elverum.

16. mars 2022
Kl. 18.00Scandic Elgstua, Trondheimsvegen 9, Elverum
16.mars2022

Mars 2021

Hedmark Nei til EU - Årsmøte

Hedmark Nei til EU innkaller til fylkesårsmøte lørdag 20. mars, 2021 kl. 11.00.

20. mars 2021
Kl. 11.00Digitalt årsmøte på Teams
20.mars2021

Februar 2020

Årsmøte i Hedmark Nei til EU

Fylkesårsmøtet i Hedmark NEI til EU avholdes lørdag 22. februar kl. 10.00 – 12.00 på Scandic Elgstua i Elverum. Etter årsmøtet er det et åpent temamøte kl. 13.00.

22. februar 2020
Kl. 10.00Scandic Elgstua i Elverum
22.februar2020

Desember 2019

Åpent seminar på Tynset

Tema er EØS-avtalens miljøbestemmelser og EØS-avtalens påvirkning på norsk jordbruk og matproduksjon.

7. desember 2019
Kl. 12.00–15.00Nystua «Kulturhuset kafe», Tynset
07.desember2019

November 2019

Åpent seminar på Hamar

Tema er EØS-avtalens miljøbestemmelser og EØS-avtalens påvirkning på norsk jordbruk og matproduksjon.

16. november 2019
Kl. 11.00–14.00Røhnesalen – Tante Gerda, Hamar
16.november2019