
Nyhetsbrev fra Vestfold Nei til EU
Vestfold Nei til EU ønsker alle medlemmer en god sommer. Samle krefter - det blir nok av EU/EØS-utfordringer framover.

Det ble også tid til sosiale innslag, som grilling, quiz og fottur.
(Artikkelen fortsetter under bildet)
– AU-medlem Birte Usland holdt en god innledning om landbrukspolitikk med spesiell vinkling på det EU-relevante. Hun avsluttet med huskeregelen «Spis lokalt, spis sesong og spis opp». sier Kathrine Kleveland.
Stabssamlingen ble holdt på idylliske Furukollen Feriehjem, som er eid av Norsk Folkehjelp.
Stort bilde i toppen: Furukollen Feriehjem ligger idyllisk til i rolige omgivelser på Nesodden med utsikt over sjøen.

Vestfold Nei til EU ønsker alle medlemmer en god sommer. Samle krefter - det blir nok av EU/EØS-utfordringer framover.

***AVSLUTTET*** Nei til EU søker engasjert, kreativ og systematisk rådgiver i 40–50 % stilling. Søknadsfrist: 22. juni 2026

På et styremøte forleden ble Einar Åbergsjord fra Andøy konstituert som leder i Nordland Nei til EU. Han vil ta oppgaven på det største alvor og ser fram til å ta fatt på oppgaven.