
Økonomi- og administrasjonsrådgiver (40–50 %) søkes
Nei til EU søker engasjert, kreativ og systematisk rådgiver i 40–50 % stilling. Søknadsfrist: 22. juni 2026

I år feirer vi 25 års-jubileet for folkeavstemningen i 1994. Mange ungdommer husker ikke EU-kampen på 90-tallet og for å holde Norge ute av EU trenger vi en sterk ungdomsorganisasjon. Ungdom mot EU har en kampanje for å verve flere medlemmer. Den siste uka har de fått 35 nye betalende medlemmer, noe som tilsvarer fem om dagen!
Du kan verve til Ungdom mot EU ved å bruke www.umeu.no/bli-medlem eller ved å søke opp #129544 på Vipps. Har du en nevø som burde blitt med i nei-kampen? En niese med sans for en solidarisk verden? Er dette årets julegavetips?
Har du spørsmål om Ungdom mot EU eller verving kan du ta kontakt med Daniel Charles Hextall på charles@umeu.no.

Nei til EU søker engasjert, kreativ og systematisk rådgiver i 40–50 % stilling. Søknadsfrist: 22. juni 2026

På et styremøte forleden ble Einar Åbergsjord fra Andøy konstituert som leder i Nordland Nei til EU. Han vil ta oppgaven på det største alvor og ser fram til å ta fatt på oppgaven.

Heming Olaussen ny leder i Vestfold