ARRANGEMENT
Tirsdag 21. mars 2023 kl. 18:00 Kantina til tidligere Sørum Rådhus.

Fagmøte og årsmøte

Det inviteres til årsmøte og fagmøte i Aurskog-Høland og Lillestrøm Nei til EU tirsdag 21. mars kl. 18:00 i kantina til tidligere Sørum Rådhus.

Vara til Stortinget for Senterpartiet, leder av Akershus Sp og tidligere leder i Akershus Bondelag Brita Skallerud vil innlede fagmøtet med et innlegg om matsikkerhet og det inviteres til spørsmål og debatt omkring dette temaet i etterkant.

Årsmøtet starter etter fagmøtet og alle sakspapirer til årsmøtet legges frem på møtet.

Det blir enkel servering – vel møtt.

 

Med vennlig hilsen

Styret i Aurskog-Høland og Lillestrøm Nei til EU 

reLATERT

Se alle arrangementer

Kommende arrangementer

arrangement
Tirsdag 25. feb. 2025 kl. 18:00 - 20:00 Danckert Krohn, (Manufakturhuset), Peter Motzfeldtsgate 2, Bergen.

studiekveld med Freddy Andrè Øvstegård si bok som tema, tirsdag 25. februar kl 18

Tema: Nei til EU, bygget på argumenter for vår tid og en ny generasjon».
arrangement
Tirsdag 25. feb. 2025 kl. 18:00 IOGT-huset Fremtiden i Pellygata 70, Sarpsborg

Sarpsborg Nei til EU - Årsmøte 2025

Sarpsborg Nei til EU innkaller til årsmøte tirsdag 25. februar kl. 18.00 på IOGT-huset Fremtiden i Pellygata 70, Sarpsborg
arrangement
Onsdag 26. feb. 2025 kl. 16:00 Auditorium 5, Eilert Sundts hus, Moltke Moes vei 31, 0851 Oslo

Årsmøte i Blindern Nei til EU 2025

Interimstyret i Blindern Nei til EU kaller inn til årsmøte 26. februar kl. 1600 i Auditorium 5 på Eilert Sundts hus. Vi ønsker alle medlemmer av Oslo Nei til EU med tilknytning til Nordre Aker velkommen.
arrangement
Onsdag 26. feb. 2025 kl. 18:00 - 20:00 Teams

Organisasjonsskolering del 1: formidling og informasjonsarbeid

Velkommen til organisasjonsskolering!