ARRANGEMENT
Mandag 27. juli 2020 kl. 17:00 På Teams, internett

Ekstraordinært Årsmøte Finnmark Nei til EU

Det innkalles med dette til ekstraordinært Årsmøte i Finnmark Nei til EU mandag 27.07.2020 Tid: 17.00 til 18.00 Møtet avholdes på Teams, på internett.

Saksliste for ekstraordinært årsmøtet:

  1. Åpning av ekstraordinært årsmøtet ved fylkesleder Britha Marie Stavang Berg
  2. Konstituering av årsmøtet:

Godkjenning av innkalling og saksliste.

Valg av møteleder

Valg av protokollfører

Valg av protokollunderskrivere

  1. Valg

Kommunikasjon og frister 
For å kommunisere godt med våre medlemmer må e-post benyttes. De som mottar dette brev pr. post har vi ikke e-postadresse eller mobilnummer til, og de må snarest sende styret opplysninger om sin e-postadresse eller mobilnummer på e-post, SMS eller per telefon til Brithastavang@me.com tlf. 40390032. Endelig agenda og saksgrunnlag legges ut på vår internettside senest 13.07.2020, 2 uker før ekstraordinært årsmøtet. Saker til årsmøte må være styret i hende før 20.07.2020, sendes på mail til leder.

Praktisk:

  • Det vil bli sendt ut invitasjon til Teams en uke før møtet.
  •  Møt til møtet 15 minutter før møtet hvis du ikke har brukt Teams tidligere. Slik at vi kan hjelpe deg.
  • Skal du ikke snakke slå av mikrofonen din.
  • Vi minner om at kontingenten må være registrert betalt hos Nei til EU senest 24.07.2020 for at medlemmer skal ha stemmerett under ekstraordinært årsmøte.

Velkommen! 

Vennlig hilsen

Styret i Finnmark Nei til EU

Sakspapirer vil fra nå av bli lagt på Finnmark Nei til EUs nettside etter hvert som de blir ferdige.

Vi minner om at kontingenten må være registrert betalt hos Nei til EU senest 24.07.2020 for at medlemmer skal ha stemmerett under ekstraordinært årsmøte.

Vennlig hilsen

Britha Marie Stavang Berg

Leder Finnmark Nei til EU

40390032

brithastavang@me.com

 

 

 

reLATERT

Se alle arrangementer

Kommende arrangementer

arrangement
Tirsdag 25. feb. 2025 kl. 18:00 - 20:00 Danckert Krohn, (Manufakturhuset), Peter Motzfeldtsgate 2, Bergen.

studiekveld med Freddy Andrè Øvstegård si bok som tema, tirsdag 25. februar kl 18

Tema: Nei til EU, bygget på argumenter for vår tid og en ny generasjon».
arrangement
Tirsdag 25. feb. 2025 kl. 18:00 IOGT-huset Fremtiden i Pellygata 70, Sarpsborg

Sarpsborg Nei til EU - Årsmøte 2025

Sarpsborg Nei til EU innkaller til årsmøte tirsdag 25. februar kl. 18.00 på IOGT-huset Fremtiden i Pellygata 70, Sarpsborg
arrangement
Onsdag 26. feb. 2025 kl. 16:00 Auditorium 5, Eilert Sundts hus, Moltke Moes vei 31, 0851 Oslo

Årsmøte i Blindern Nei til EU 2025

Interimstyret i Blindern Nei til EU kaller inn til årsmøte 26. februar kl. 1600 i Auditorium 5 på Eilert Sundts hus. Vi ønsker alle medlemmer av Oslo Nei til EU med tilknytning til Nordre Aker velkommen.
arrangement
Onsdag 26. feb. 2025 kl. 18:00 - 20:00 Teams

Organisasjonsskolering del 1: formidling og informasjonsarbeid

Velkommen til organisasjonsskolering!