Vi vil gjerne ha deg med på laget. Meld deg inn i Møre og Romsdal Nei til EU!
Hva gjør vi når Stortinget selger ut strømmen vår?
Medlemsmøte for Kristiansund og omegn torsdag 21. mars kl. 18.00 på Grand hotel
Møre og Romsdal Nei til EU - årsmøte 2023 og åpent møte.
Vi innkaller til fylkesårsmøte i Møre og Romsdal Nei til EU lørdag 15. april kl. 14.00-18.00 på Scandic Parken i Ålesund.
Møre og Romsdal Nei til EU - årsmøte 2022
Velkommen til årsmøte i Møre og Romsdal Nei til EU 19. mars kl. 11:00
Møre og Romsdal Nei til EU - Årsmøte 2020
Møre og Romsdal Nei til EU innkaller til årsmøte lørdag 7. mars kl 12:30 – 14:30 på Frivilligsentralen, Vektergata 3 (ved utgangen av P-tunnelen) i Molde.
Utenlandskabler og vindkraft - resultatet av en feilslått energipolitikk.
Hogne Hongstad innleder på åpent møte 7. mars kl. 11 på Frivilligsentralen i Molde, Vektergata 3 (ved utgangen av P-tunnelen) på temaet: Utenlandskabler og vindkraft - resultatet av en feilslått energipolitikk.
Årsmøte 2019
Innkaling til årsmøte Møre og romsdal Nei til EU.
Hvem styrer landene når markedet tar over? Vinnere og tapere i kampen om ressursene
Politisk konferanse i Kristiansund torsdag 1. og fredag 2. november.
Årsmøte i Møre og Romsdal Nei til EU
Møre og Romsdal Nei til EU avholder fylkesårsmøte lørdag 18. august kl. 11:00 – 15:00 på Hotell Seilet, Molde
Årsmøte i Nei til EU i Møre og Romsdal 2024
Fylkesårsmøtet i Møre og Romsdal Nei til EU som ble avholdt 14. april i Molde, vedtok å fortsette kampanjen mot EØS og for en folkeavstemning om EØS i Møre og Romsdal. Kampanjen er innrettet for å spre viktige fakta om EØS og EU i fylket på en mer lettfattelig måte enn vanlig.